Po co kupiłem sobie XX-a ???

Wszystkie tematy o naszych motocyklach które nie pasują do kategorii niżej
Awatar użytkownika
zvierzak
Kontaktowanie:

Postautor: zvierzak » 01 czerwca 2011, 09:24

Norbi pisze:Ja na R1 nie potrafie zawrocic na torze - ostatnio byla taka zawrotka na szkoleniu i za diabla nie dalem tam rady - ale sie zawezme i naucze :D

Na ostatnim były dwie :) zawrotki za pierwszym razem XX brakowało 0,5m i była trawa, ostatnio zostawało 0,5m :D postęp jest
Awatar użytkownika
bober

Postautor: bober » 01 czerwca 2011, 16:21

Ja jako pierwszego grata kupiłem Cb750 Sevenfifty . Po roku użytkowania pojechałem w trasę do okoła Polski i przy Jeziorsku spotkałem kolesia na XX'ie. Miłość od pierwszego wejrzenia :oops:

Ostatnio stwierdziłem, że jest wiele pięknych i ogólnie zajebistych maszyn ale XX to po prostu XX 8-)
Awatar użytkownika
Marlena

Postautor: Marlena » 02 czerwca 2011, 10:13

XX - jest potęgą w każdym calu i właśnie dlatego.
Nsza przygoda zaczała się od kolegi który miał XX ( poniżej jednio z moich zdjęć zrobione jakięś 8 lat temu, jeszcze wtedy anologiem) i tak od 6 lat mamy swojego.
W sobote miałam okazje przejechać się SV koleżanki i stwierdziłam że za rzadne skarby w świecie nie zamieniłabym XX nic innego, przecież tammtego nie da się poprostu prowadzić! A XX to jest maszyna, która pięknie dostojnie ze mną płynie, pokonujac kilometr za klometrem. Siedząc z tyłu ma się te same wrażenia, wygoda i konfort ( na chyba że ktoś wku...i mojego maża). Nie będę się rozpisywać o zaletach XX bo wszyscy doskonale je znacie, prawda jest tak że większą maszyne prowadzi się on niebo lepiej, sama się o tym przekonałam na własnym przykładzie!

Wiecie co jest najgorsze co się teraz dzieje, my mamy XX i wiemy do czego on służy, zrobiła się jakaś tak moda na motocykle, ponakupowali sobie tej armatury i myślą że sa pępkami świata, nie macię też takiego wrażenia? Nawet lewą w górze zadziej się widzi?!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
bober

Postautor: bober » 02 czerwca 2011, 19:14

Marlena masz w 100% racje, naroiło się tych pseudo "motocyklistów" w ostatnich czasach. Ja się łudzę nadzieją, że motocykl dla nich jest jak każda moda, która z czasem przemija.
Awatar użytkownika
rederyk

Postautor: rederyk » 02 czerwca 2011, 20:44

Zawsze mi się podobał XX, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Mam jeszcze świat motocykli z premierą Hondy CBR 1100XX z '96 roku. Po 11 latach od premiery kupiłem sobie w końcu XXa i się nie zawiodłem, pojeździłem do jesieni ubiegłego roku kiedy miałem wypadek na nim (ślepy w puszce nie zauważył mnie). Wiosną kupiłem drugiego XX z 99 roku na wtrysku, ponieważ nie widzę alternatywy dla tego wspaniałego motocykla.
Awatar użytkownika
Norbi

Postautor: Norbi » 02 czerwca 2011, 21:02

rederyk pisze: Wiosną kupiłem drugiego XX z 99 roku na wtrysku, ponieważ nie widzę alternatywy dla tego wspaniałego motocykla.

Gwarantuje Ci ze sa znaczenie fajniejsze motocykle - to tylko kwestia finansow :)
Awatar użytkownika
bober

Postautor: bober » 02 czerwca 2011, 21:22

rederyk puść pdf'a na mail edde13@WP.PL :mrgreen:
jak na tę chwilę mógłbym się przesiąść tylko na jedną maszynę, na którą długo nie będzie mnie stać :P nowy V-MAX :evil:
Awatar użytkownika
rederyk

Postautor: rederyk » 02 czerwca 2011, 22:51

bober pisze:rederyk puść pdf'a na mail edde13@WP.PL :mrgreen:

wyślę, jak tylko zeskanuję
Awatar użytkownika
Zajcow
Kontaktowanie:

Postautor: Zajcow » 02 czerwca 2011, 23:06

Hmmmm, do nie dawna smigalem na Dragstaże 1100 , i nadal śmigam :-P bo go nie sprzedałem hehe , kupiłem sobie X-sa i poprostu zakochałem sie w nim .
Na początku moja żona narzekała że nie wygodnie i za szybko , a teraz gdziekoolwiek byśmy jechali , nie musze jej pytać na którym jedziemy -od razu wiadomo XX :mrgreen:
Uwielbiam motocykle , sporo latam po kraju i nie tylko -lubie dostojną i wygodną jazde moim Dragiem , ale jazda X-em to jest to co lubie najbardziej -zalety ....znacie je dobrze :-P
Od kąd w moim garażu stoją dwa moto , mam rozdzielone serce
Intruder 800>DragStar 1100>CBR XX>RoyalStar Ventura>VFR V-tec 800>CBR XX :D

http://www.raceboots.pl/index.html
Awatar użytkownika
Peterek

Postautor: Peterek » 03 czerwca 2011, 08:01

rederyk pisze: Mam jeszcze świat motocykli z premierą Hondy CBR 1100XX z '96 roku.

Też poproszę skana tego artykułu. :-)

pozdro
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Kozichwost
Administrator

Postautor: Kozichwost » 03 czerwca 2011, 08:06

rederyk pisze: Mam jeszcze świat motocykli z premierą Hondy CBR 1100XX z '96 roku.

I właśnie po tym artykule chorowałem na XX-a - choroba trwała 13 lat, do czasu kiedy kupiłem pierwszego...
Ps też ma ten artykuł :)
XX rulez
Awatar użytkownika
pavcioxx

Postautor: pavcioxx » 05 czerwca 2011, 08:07

Matias pisze:Ale zaraz bedzie lincz:-)

XX--------> zzr 1400
Honda to fajne moto ale brakuje mu kilku rzeczy..dali ciala z hamulcami i przednim zawieszeniem...szczegolnie jak siadlem na nią z gsxr 1000 k7..
Ale honda to honda..To bylo moje jedyne moto w ktorym nie grzechotal rozrzad:-) w pracy silnika bylo slychac silnik , a nie lancuszek,kosz itp itd..Honda strzelila sobie w kolano, tym ze skonczyla ten projekt..Niby jest Vfr 1200 ale to juz turystyk:-) brakuje mu cech sporta..a xx byl swietnym moto sportowo-turystycznym...
Bardzo milo bede wspominal X.Dal mi duzo radosci z bezawaryjnej jazdy...no i duzo dobrych znajomych:-)

no niby tak, z tym ze jak XX debiutowal w '96 to i hamulce i zawiecha byly bardzo dobre, a ze Honda nie wprowadzala zadnych zman to teraz jest jak gdyby nieco w tyle za moto ktore to maja radialne pompy, zaciski czy upsy.
jadą jadą chłopcy, chłopcy na japońcach, HEJ nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca!!!
Awatar użytkownika
tooporek

Postautor: tooporek » 07 czerwca 2011, 22:57

po co kupiłem xx?
a tak w sumie myślę że:
- czasy mz się już skończyły do 98r
- w moim następnym moto vfr 750 brakowało powera młodości choć wyglądem nadrabiała do 05r
- na kolejnym cbr 600 rr się wyszalałem do 09r
- w pracy ujeżdżam cbf 600 a to jest chyba istotny powód
- poza tym do xx poza miłością, marzeniem trzeba było dorosnąć emocjonalnie, nie wiem czy już dorosłem ale nie widze się na innym moto
Awatar użytkownika
olo

Postautor: olo » 08 czerwca 2011, 10:37

po co??
For fun !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
brutus333

Postautor: brutus333 » 05 lipca 2011, 19:22

Do szybkiego pokonywania, ale czy wygodnego to stwierdzenie względne. Zacząłem od gixera 750, był to motocykl leciwy ale strasznie zacny, po nim (a w zasadzie równolegle) była shadowa 1100 sabre, motocykl nie na moje nerwy. Następnie zakupiłem Pegaso Strada 660 i powiedziałem sobie "NIGDY WIĘCEJ WŁOSZCZYZNY". Teraz jest XX, bo w poszukiwaniu maszyny trafiłem na w miarę zadbany egzemplarz i spodobał mi się klank silnika z gwizdem przy dodawaniu gazu :-). Nawinąłem nim około 5 tyś.km i dalej chcę więcej. Może i ręce bolą, dupa parzy ale wrażenia z jazdy bezcenne. Czekam na lepszą aurę i drugą część urlopu, wówczas siodłam konia i w drogę.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2011, 19:24 przez brutus333, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie motocykl, to co????

Wróć do „Dyskusje Ogólne o CBR 1100 XX”